Конгрес ААУ 2020


ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОРОГІ ДРУЗІ!

           Пандемія COVID-19 кинула виклик усьому людству. Асоціація Анестезіологів України як провідна фахова організація стала на чолі боротьби і показала свою ефективність в сприянні як розробки стандартів лікування в умовах дефіциту знань щодо нової інфекції, так і швидкому створенні навчальних курсів, телемостів, вебінарів для Вашого навчання. З єдиною метою – зберегти кожне можливе життя, оскільки життя людини є найвищою цінністю.
           З турботою про безпеку кожного з нас Правління ГО «Асоціація анестезіологів України» одноголосно прийняло рішення щодо проведення щорічного Конгресу анестезіологів України – КАН-2020 – вперше за більш ніж 60-річну історію Асоціації, в он-лайн форматі.
           Прагнення кожного з нас, справжнього анестезіолога, відданого своїй професії, до подальшого професійного розвитку з метою покращення лікування пацієнтів буде реалізовано в новому форматі.
          Конгрес проходитиме 25-26 вересня 2020 року. КАН-2020 відбудеться дистанційно для більшості з Вас, у вигляді двох паралельних засідань, що транслюватимуться на нашому сайті для зареєстрованих учасників. Переважна більшість спікерів КАН-2020 презентуватимуть свої доповіді зі студії, що дасть можливість до проведення дискусій та обговорень. КАН-2020 поєднає Вашу допитливість та жагу до знань з досвідом найкращих спікерів, новими знаннями та технологіями, донесеними до Вас на сучасному рівні зручної та безпечної цифрової комунікації, доступної як на комп’ютері чи планшеті, так і на смартфоні.
          В роботі КАН-2020 візьмуть участь близько 100 кращих лекторів з України, Великої Британії, Польщі, Ізраїлю, Німеччини, Франції, Італії, РФ, Білорусі. Тематика Конгресу традиційно охоплює всі актуальні питання анестезіології, інтенсивної терапії, в тому числі в педіатрії та акушерській практиці. Окрема секція буде присвячена лікуванню пацієнтів з COVID-19, в тому числі питанням сестринського догляду та безпеки. Також планується проведення майстер-класів та висвітлення цікавих клінічних випадків.
Зареєстровані учасники Конгресу отримають сертифікат, що надає бали БПР, відповідно до наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.

З глибокою повагою та надією на зустріч на КАН-2020
Президент ГО «ААУ»    Сергій Дубров