Нові матеріалали Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму

Асоціація Анестезіологів України

Урок 8. Діти — не маленькі дорослі. Особливості дитячого парентерального харчування.

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації анестезіологів України та компанії Бакстер aLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.

Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали урока 8.

Діти — не маленькі дорослі. Особливості дитячого парентерального харчування.

Спікери:

 1. Гладишко Оксана Петрівна (Київ)
 2. Капуста В’ячеслав Миколайович (Запоріжжя)
 3. Ткачук Вадим Петрович (Київ)

Ключові питання:

 1. Що таке «нутріційна недостатність»?
 2. У чому актуальність проблеми нутріційної недостатності у педіатричних пацієнтів в ургентних станах, які госпіталізовані до відділення інтенсивної терапії?
 3. Якою є поширеність нутріційної недостатності в ургентній педіатричній практиці у дітей, госпіталізованих до відділення інтенсивної терапії?
 4. Як впливає нутріційна недостатність на прогноз у педіатричних пацієнтів в ургентних станах, госпіталізованих до відділення інтенсивної терапії?
 5. Як впливає нутріційна недостатність на психоемоційний розвиток у педіатричних пацієнтів?
 6. Які цільові рівні забезпечення енергією у педіатричних пацієнтів в ургентних станах, госпіталізованих у відділення інтенсивної терапії?
 7. Які цільові рівні забезпечення білком у педіатричних пацієнтів в ургентних станах, госпіталізованих у відділення інтенсивної терапії?
 8. Який метод нутріційної терапії у дітей в ургентних станах з нутріційною недостатністю, госпіталізованих до відділення інтенсивної терапії, вважається пріоритетним