Для інтернів та студентів

Шановні колеги!
Асоціація анестезіологів України приділяє велику увагу професійному розвитку молодих колег та медичних сестер анестезистів. Саме тому прийнято рішення про надання суттєвої знижки на участь цій категорії учасників у VIІІ Національному Конгресі анестезіологів України. Суденти медичних навчальних закладів, лікарі – інтерни та сестри медичні можуть зареєструватись на участь у VIІІ Національному Конгресі анестезіологів України нашому сайті керуючись інструкцією.

 Інструкція по реєстрації на участь за пільговим (студентським) тарифом.
  1. Для студентів та інтернів – Надішліть на електронну адресу kan2021trainee@aaukr.org фотокопію свого студентського квитка або наказу про зарахування на інтернатуру.
    Для сестер медичних – Надішліть на електронну адресу anestezyst@aaukr.org завку у довільній формі (обов’язково вказати паспортні дані та місце роботи)
  2. Отримайте у зворотному листі  одноразовий купон на знижку.
  3. Зареєструйтесь на участь у Конгресі на нашому сайті використовуючи Ваш купон.
  4. Отримайте на свою ел. скриньку доступ до свого особистого кабінету учасника на нашому сайті (обов’язково перевіряйте “спам”).
  5. Отримайте на свою ел. скриньку  або завантажте з свого кабінету запрошення на конгрес
  6. В час роботи Конгресу обміняйте Ваше запрошення на стійці реєстрації  на пакет учасника.
  7. Після закінчення заходу завантажте з свого кабінету сертифікат про участь у VIІІ Національному Конгресі анестезіологів України.