Семінар «Сучасні консенсуси в клінічній практиці хірурга та анестезіолога»

Асоціація Анестезіологів України

Professional-event за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика ЗАПРОШУЄ

прийняти участь в тематичній фаховій школі-семінарі з міжнародною участю «Сучасні консенсуси в клінічній практиці хірурга та анестезіолога», що відбудеться 16 березня в місті Дніпро!
Номер у Реєстрі з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2020 рік, який затверджено Національною академією медичних наук України та Укрмедпатентінформом № 102

РЕЄСТРАЦІЯ ТА НАЯВНІСТЬ РОЗДРУКОВАНОГО КВИТКА ОБОВ’ЯЗКОВА – кількість місць обмежена!
Топові спікери з сучасною та доказовою інформацією, та міжнародна Європейська частина, ВІЛЬНА ВІД РЕКЛАМИ, з провідними міжнародними спеціалістами. Загальна кількість балів – 15 (за умови участі у Національній фаховій школі-семінарі, Міжнародній науково-практичній конференції та симуляційному тренінгу у рамках міжнародної частини)
Доповіді від:
• Мартина Стрика – доктора наук, профессора, абдоминального хирурга, директора Helios hospital, Берлин, Германия
• Лайли Мейя – доктора наук, професора Інституту громадського здоров’я Ризького університету Страдінса, Латвія
ДОДАТКОВО СИМУЛЯЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ «Використання протоколу FAST у щоденній практиці» від Сергія Дуброва (д. мед. н., професора, президента Асоціації анестезіологів України) та Єлизавети Плечистої (лікаря-анестезіолога, члена Американської асоціації анестезіологів). Окремий сертифікат 2 години (5 балів). Поспішайте, бо кількість місць обмежена!
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ УЧАСТІ у фаховій школі-семінарі, міжнародній науково-практичній конференції та симуляційному тренінгу – 440 ГРН.

Інформація на Facebook                                            Купити квиток на подію